Napadł na starszą kobietę w jej własnym domu

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Łącznie trzy zarzuty usłyszał 18 letni mężczyzna, który w sobotnie popołudnie napadł i dotkliwie pobił 65 letnią kobietę w jej własnym domu. Najbliższe dwa miesiące sprawca spędzi w areszcie.

Od wczesnych godzin popołudniowych razem z kolegami spożywał alkohol. Po zakończeniu libacji trzeźwiał spacerując ulicami Pyrzyc. Przechodząc obok jednego z domów wszedł najpierw na teren posesji, a później do wnętrza mieszkania. W środku zastał 65 letnią właścicielkę domu i jej 10 letniego wnuczka. Zaskoczona kobieta zaczęła wypytywać młodego mężczyznę o cel jego wizyty żądając jednocześnie, aby wyszedł z jej domu. Po krótkiej wymianie zdań 18 latek zaczął zachowywać się agresywnie, co skłoniło kobietę do powiadomienia o sytuacji swojego syna. Agresja w upojonym alkoholem 18 latku osiągnęła apogeum. W pewnej chwili napastnik zaczął gonić po mieszkaniu swoją ofiarę, grozić jej że ją zabije, uszkadzając po drodze elementy wyposażenia mieszkania. Kobiecie udało się wybiec przed dom, gdzie na podjeździe dopadł ją napastnik. Przewrócił ją na ziemię, zaczął ją pić pięściami po głowie, kopać po tułowiu cały czas krzycząc na nią i grożąc śmiercią. W samą porę na teren posesji wbiegł syn pokrzywdzonej, który swoją interwencją być może uratował życie swojej mamie. Wezwani na miejsce policjanci zatrzymali 18 latka i umieścili go w policyjnym areszcie. Pobita kobieta przewieziona została do jednego ze szpitali w Szczecinie.

Po wytrzeźwieniu w policyjnej celi 18 latek usłyszał zarzuty naruszenia miru domowego, gróźb karalnych oraz uszkodzenia ciała za co grozi mu nawet 5 lat pozbawienia wolności. Sąd na wniosek Policji i Prokuratury aresztował podejrzanego na okres dwóch miesięcy.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj