Międzynarodowy dzień rodziny – festyn i debata

W sobotę 17 maja 2014 r. przy Starostwie Powiatowym w Pyrzycach odbędzie się festyn rodzinny z okazji obchodów Międzynarodowego Dnia Rodziny. Na festynie nie zabraknie też stanowiska Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach. Jednym z przygotowanych przez policjantów elementów dnia rodziny, będzie debata społeczna poświęcona występującej w wielu rodzinach przemocy.

Jakie są rodzaje przemocy, z jakich powodów w ogóle do aktów przemocy w rodzinie dochodzi, jak zapobiegać jej przejawom i w końcu jakie kroki podejmować gdy już do stosowania przemocy dochodzi. Między innymi na takie tematy policjanci wspólnie z przedstawicielami poza policyjnych instytucji pomocowych będą dyskutować z mieszkańcami powiatu pyrzyckiego w trakcie debaty społecznej, jaką funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach planują przeprowadzić w sobotę 17 maja o godz. 18:00 w sali sesyjnej Starostwa Powiatowego w Pyrzycach. Będzie to ostatni punkt obchodów Międzynarodowego Dnia Rodzin organizowanego przez Starostę Pyrzyckiego.

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w dyskusji nad problemem, który w wielu przypadkach można rozwiązać wspólnymi siłami.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj