Mężczyzna pod kołami przyczepy rolniczej

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Chwilę grozy przeżyli w sobotę mieszkańcy Kozielic. Od jadącego drogą ciągnika rolniczego odpięła się przyczepa, która wjechała w grupę stojących na poboczu osób. Niestety przed rozpędzoną przyczepą nie zdołał uciec 52 letni mężczyzna.

Kierujący ciągnikiem rolniczym razem z zaczepioną do niego przyczepą 58 letni rolnik przejeżdżał obok grupy stojących przy jednej z posesji kilku osób. W pewnej chwili przyczepa odpięła się z zaczepu ciągnika i zjechała na prawe pobocze, gdzie najpierw wjechała w grupę osób, następnie uderzyła w tył zaparkowanego na poboczu osobowego passata, by w końcu zatrzymać się przy ogrodzeniu posesji. Niestety będący w grupie osób w którą wjechała przyczepa 52 letni mieszkaniec Kozielic nie zdołał w porę odskoczyć i dostał się pod jej koła.

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach


Na miejsce wezwano śmigłowiec którym poszkodowany z obrażeniami kończyn dolnych i kręgosłupa przetransportowany został do szpitala w Szczecinie.

Kierujący ciągnikiem rolniczym 58 latek był trzeźwy. Policjanci ustalają, czy przyczepa w trakcie jazy było w prawidłowy sposób zaczepiona do traktora i zabezpieczona, oraz przyczyny z których doszło do jej odpięcia.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj