Likwidacja porodówki w pyrzyckim szpitalu.

W dniu 8 maja odbyło się posiedzenie Rady Powiatu Pyrzyckiego, na którym została podjęta uchwała o likwidacji dwóch oddziałów w pyrzyckim szpitalu. Do tych oddziałów zaliczają się oddział położniczo-ginekologiczny i oddział neonatologiczny. Głównym powodem likwidacji tych jednostek są kryteria finansowe.

Żadna z głosujących osób za likwidacją oddziału położniczo-ginekologicznego nie wzięła pod uwagę ludzi mieszkających na terenie miasta i gminy Pyrzyce. Taką bezdusznością wykazali się politycy należący do Platformy Obywatelskiej (PO), Sojuszu Lewicy Demokratycznej (SLD) i Polskiego Stronnictwa Ludowego (PSL).

Swoje głosy za likwidacją porodówki oddali:
Tołoczko Wiktor (PO),
Stankiewicz Jarosław (PO),
Cichacka Elżbieta (PO),
Drewniak Anna (PO),
Kuźmiński Wojciech (PO),
Mularczyk Mieczysław (PO),
Żwierełło Mirosława (PO),
Betyna Robert (SLD),
Rybkowski Piotr (SLD),
Chmielewski Jan (PSL),
Kimbar August (PSL).

Niespełna 3 lata temu podczas otwierania nowej komórki NFZ w Pyrzycach, pan starosta W. Tołoczko, mówił o tym, że dostęp do Szczecina jest utrudniony a i odległość między oboma miastami nie jest mała. Dlatego powstał ten punkt w Pyrzycach. Dzisiaj widać zdanie pana starosty uległo zmianie.

Panie i Panowie głosujący radzimy się zastanowić co jest dla Was ważniejsze. Zdrowie czy pieniądze? I czy głosujecie zgodnie z tym co oczekują od Was ludzie, którzy Was wybrali na te stanowiska?

Autor:
Źródło:

Komentarze2013-05-16 11:49:09
#1

~bazuri
chamstwo i buractwo zasiada w radzie miasta z ramienia PO, SLD i PSL. Ludzie maja dobrą pamięć i już nie wybiorą takiej władzy na kolejne lata. Osoby które głosowały za rozwaleniem szpitala mogą powoli żegnać się ze swoimi stołkami.
2013-05-16 11:53:05
#2

~loz
Niestety społeczeństwo nie ma dobrej pamięci. cały czas wybierana jest ta sama zła władza. A osoby które tak głosowały powinny się za to wstydzić. Co na to wasze żony, córki i matki?
2013-05-16 12:33:40
#3

~tulo
kasa w dupach poprzewracała. Tali leczy sie po prywatnych klinikach i nie wie jak wyglada leczenie sie za panstwowa kase. dac takiemu najmniejsza krajowa i niech sie utrzyma za to i jeszcze do lekarza pojdzie o ile sie dostanie.
2013-05-16 13:38:10
#4

~lona
az wstyd mi z pana Tołoczko na którego oddałam a raczej zmarnowałam swój głos. szkoda ze jest az tylu ludzi bez serca u władzy

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj