Ledwie żywy wyciągnięty z rowu

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Wracał pijany do domu w niedzielne popołudnie. Po drodze wpadł do rowu z wodą przy ul. Warszawskiej w Pyrzycach i przez dłuższy czas nie był w stanie samodzielnie się z niego wydostać. Dopiero wezwani na miejsce policjanci wyciągnęli mężczyznę z wody.

Nie wiadomo jak długo 61 letni mieszkaniec Pyrzyc leżał w wodzie zanim zauważony został przez jednego z przechodniów, który o człowieku w rowie powiadomił dyżurnego pyrzyckiej jednostki Policji. Ten na miejsce skierował policyjny patrol oraz powiadomił pogotowie ratunkowe. Policjanci znaleźli 61 latka leżącego w wodzie, jedynie jego głowa wystawała na brzeg rowu. Mężczyzna nie był w stanie samodzielnie się podnieść, nie mógł wydobyć z siebie żadnego słowa, trząsł się z zimna. Policjanci wyciągnęli zmarzniętego mężczyznę z wody udzielając pierwszej pomocy. 61 latek zabrany został przez załogę karetki pogotowia do szpitala w Pyrzycach gdzie dochodzi do siebie. Jak ustalili mundurowi, będący pod wpływem alkoholu mężczyzna wracając do domu przechodził obok rowu z wodą. Na brzegu rowu zatoczył się i wpadł do wody, a był na tyle pijany, że samodzielnie nie był w stanie się z niej wydostać.

Na szczęście tym razem w samą porę leżący w wodzie nietrzeźwy mężczyzna został zauważony przez przechodzącą osobę, dlatego można było mu udzielić niezbędnej pomocy a nawet być może uratować życie.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj