Komenda powiatowa policji w pyrzycach prowadzi nabór psów do służby w policji.

 

Jeżeli masz psa, którym nie możesz się dłużej opiekować i nosisz się z zamiarem oddania go w "dobre ręce" - zadzwoń! Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach chętnie przyjmie w formie darowizny bądź odpłatnie psy rasy: Owczarek (niemiecki, belgijski,)

Psy muszą spełniać pewne kryteria: muszą mieć budowę zgodną z wzorcem rasy, bez ukrytych wad budowy anatomicznej, odznaczać się dobrym stanem zdrowia. Preferowane psy w wieku od ośmiu miesięcy do dwóch lat. Zwierzaki nie mogą być po przejściach, muszą być w odpowiedniej kondycji fizycznej i psychicznej oraz posiadać aktualne szczepienia. Mile widziane jest też, żeby pies charakteryzował się dobrym instynktem łowieckim (potrafił aportować) i nie reagował na bodźce rozpraszające i strzały. Mile widziane psy trzymane w warunkach domowych.

Osoby zainteresowane oddaniem psa do służby w Policji, proszone są o kontakt telefoniczny z koordynatorem Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach w godz. 8 – 15 pod nr tel. 91 577 95 31, 511 861 065Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj