Jeżeli kochasz, powiedz „STOP wariatom drogowym ” !!!

Policjanci z Zespołu Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pyrzycach rozdawali niebieskie serduszka, symbol ogólnopolskiej kampanii „Stop Wariatom Drogowym”. Mundurowi rozdawali serduszka wśród kierowców odwożących swoje pociechy do szkoły, zachęcając tym samym do udziału w projekcie rodziców oraz ich dzieci.

 

30 września policjanci z pyrzyckiej drogówki, w ramach akcji „Stop Wariatom Drogowym ” udali się na ulicę Poznańską, gdzie w rejonie Szkoły Podstawowej propagowali wśród kierowców bezpieczne zachowania na drodze. Policjanci rozdawali niebieskie serduszka mające na celu uzmysłowić kierującym i pozostałym użytkownikom ruchu, dlaczego warto jest jeździć bezpiecznie. Specjalnie przygotowane napisy tj. „Tatuś czekamy w domu. Kocham, jedź ostrożnie” lub „Sama kredytu nie spłacę. Kocham, jedź ostrożnie”, dają naprawdę wiele do myślenia. Organizatorzy kampanii, biorąc pod uwagę własną inwencję twórczą odbiorców, przygotowali także serduszka, na których można samemu wypisać przesłanie do najbliższej nam osoby. To właśnie serduszka mają przypominać kierowcom, że w domu czeka na nich ktoś, kto ich kocha oraz że warto zdjąć nogę z „ gazu ”, aby dojechać szczęśliwie do celu.

Kampania „Stop Wariatom drogowym” organizowana jest przez Komendę Główną Policji i PZU już po raz trzeci. Za każdym razem cieszy się ona dużym zainteresowaniem.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj