Europejski Tydzień Szczepień 2011

W dniach 23– 30 Kwietnia 2011 po raz szósty obchodzić będziemy Europejski Tydzień Szczepień w Polsce. Tak jak w latach ubiegłych jest to inicjatywa kierowana i koordynowana przez Światową Organizację Zdrowia a realizowana przez państwa członkowskie na krajowym i lokalnym poziomie, oraz inne pokrewne sektory i partnerów. Hasło tegorocznego Tygodnia brzmi: Wspólne działania wobec wspólnych zagrożeń. Celem Tygodnia w 2011 r. jest podkreślenie wagi współpracy oraz dzielenia się zarówno własnymi doświadczeniami jak i odpowiednimi rozwiązaniami mającymi na celu zapobieganie chorobom za pomocą szczepień w regionie Europejskim.

Więcej informacji można znaleźć na stronie http://www.euro.who.int/en/what-we-do/health-topics/disease-prevention/vaccines-and-immunization/european-immunization-week

Autor: SD
Źródło:

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj