Egzamin na karte motorowerową

Wydział Infrastruktury Technicznej i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Pyrzycach wraz z Komendą Powiatową Policji w Pyrzycach, w dniu 25.05.2011 r. o godzinie 10:00 w budynku Starostwa Powiatowego w Pyrzycach przeprowadzą - dla wszystkich chętnych - egzamin na kartę motorowerową.

W związku z powyższym osoby zainteresowane uzyskaniem karty motorowerowej prosimy o przygotowanie kompletu dokumentów oraz o kontakt ze swoim nauczycielem wychowania komunikacyjnego (techniki), który udzieli stosownej informacji. Organizatorzy zapewniają motorower.

Osoba ubiegająca się o kartę motorowerową musi mieć ukończone 13 lat. Więcej informacji na temat regulaminu przeprowadzania egzaminu można znaleźć tutaj ».

Wszelkich informacji w sprawie egzaminu na kartę motorowerową udziela Pan Jarosław Stankiewicz - dyrektor Wydziału Infrastruktury Technicznej i Komunikacji Starostwa Powiatowego w Pyrzycach (91-570-16-80 wew. 213)

Autor: SD
Źródło: Starostwo Powiatowe w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj