Dozór za kradzież rozbójniczą

 

Pyrzyccy kryminalni zatrzymali sprawcę kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna, który we wtorek w jednym ze sklepów ukradł dwie butelki wódki a następnie aby utrzymać się w posiadaniu skradzionych rzeczy, stosował przemoc wobec właściciela sklepu usłyszał zarzut za co grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

We wtorek około 12.30 oficer dyżurny odebrał zgłoszenie, że w jednym ze sklepów na terenie Pyrzyc nieznany mężczyzna ukradł dwie butelki wódki i jest agresywny. Na miejsce skierowano patrol, jednak w tym czasie mężczyzna zdążył się już oddalić. Policjanci na miejscu ustalili, że mężczyzna ukradł dwie butelki wódki o łącznej wartości 90 złotych, ale aby utrzymać się w posiadaniu łupu uderzył właściciela sklepu i groził mu.

Policjanci dokonali kontroli przyległych ulic i parkingów ale mężczyzny o podanym rysopisie nigdzie nie zauważono. W wyniku dalszych czynności kryminalni ustalili personalia sprawcy kradzieży rozbójniczej oraz, że przebywa on w Miejskiej Izbie Wytrzeźwień w Szczecinie.

Po wytrzeźwieniu 23 – letniego mężczyznę przewieziono do Pyrzyc w celu wykonania czynności, przedstawiono mu zarzut do którego się przyznał. Prokurator Rejonowy w Pyrzycach zastosował wobec 23 – latka środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego, za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj