Dla zabawy zniszczyli busa

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Policjanci z Pyrzyc zatrzymali trzech mężczyzn, którzy po zakończonej w sobotę zabawie po pijanemu uszkodzili samochód obsługi technicznej imprezy. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Grozi im do 5 lat więzienia.

Przelewickie Dni Folwarku to impreza o charakterze kulturowym. Nie wszyscy jednak w ten sposób do tego podchodzą. Kilku młodym mieszkańcom gminy Przelewice po całonocnej eskapadzie nie dość było wrażeń. Nad ranem, gdy już większość uczestników zabawy rozchodziła się do domów a pracownicy obsługi technicznej zaczynali "zwijać” sprzęt, młodzieńcom stanął na drodze ich samochód. Bez powodu podbiegli do auta i na oczach pracowników zaczęli go kopać i uderzać rękami. W efekcie uszkodzili elementy karoserii auta i powybijali w nim kilka szyb. Policjanci jadąc na miejsce zdarzenia zauważyli grupę osób, którzy na widok radiowozu rozbjegli się usiłując schować się w zaciemnionych miejscach, co od razu wzbudziło podejrzenie, że mogą to być sprawcy uszkodzenia busa. Funkcjonariusze zatrzymali kilku z nich. Pracownicy obsługi w grupie osób rozpoznali jednego, który niszczył ich busa. Na tej podstawie mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie. Następnego dnia mundurowi ustalili dane kolejnych osób, które "wyładowały” się na samochodzie.

Do chwili obecnej zarzuty w tej sprawie usłyszało trzech mężczyzn. Wszystkim grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj