Dla Ali

W miniony weekend odbyły się imprezy podczas których zbierano pieniądze na pomoc malutkiej Ali. Każdy wierzył, że uda się zebrać pokaźną kwotę. Ale nikt nie przypuszczał, że uda się zebrać całą kwotę.

Podczas festynu, przedstawienia pyrzyckich radnych, mszy świętych i innych imprez zebrano 101 tys., a na konta bankowe wpłynęło kolejne 56 tys. Pomagali nie tylko pyrzyczanie. Pomoc dla Ali płynęła z całego świata. Ala otrzymuje pieniądze na leczenie z Niemiec, Włoch, Danii, Holandii, Belgii, Francji, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Stanów Zjednoczonych, Hiszpanii i wielu wielu innych krajów.

Pamiętajmy, że leczenie jest ciężkie i długie. A Ala nadal potrzebuje naszej pomocy, zarówno finansowej jak i duchowej. Bo w powrocie do zdrowia nic tak nie pomaga jak życzliwość i uśmiech drugiego człowieka.

Autor: SD
Źródło:

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj