Czy skaradziono fotoradar?

Od pewnego czasu w Pyrzycach krąży plotka o kradzieży fotoradaru tutejszej straży międzygminnej. Dla kierowców była by to dobra wiadomość. A jak jest w rzeczywistości?

Pogłoski o kradzieży fotoradaru dotarły nawet do komendanta straży międzygminnej w Pyrzycach Krzysztofa Dębka. Jednak prawda o fotoradarze nie jest aż tak straszna. Nikt go nie ukradł, po prostu zimowa pogoda źle wpływa na działanie fotoradaru. A on sam bezpiecznie spoczywa w magazynie.

Dodatkowo pamiętajmy, że może on już nie wrócić na drogę za sprawą straży miejskiej, gdyż w planach rządu jest odebranie im foto radarów.

Autor:
Źródło: Głos Szczeciński

Komentarze2013-01-21 20:20:59
#1

~jafet
Jestem za odebraniem Straży Miejskiej prawa do korzystania z fotoradarów. Powinna ona dbać o porządek i czystość na terenie miasta i gminy a nie \"kitrać\" się w krzakach i czatować na kierowców.
2013-02-21 21:18:13
#2

~ART
to już nie było łapanie -tylko normalne safari !

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj