Bez prawa jazdy przez 3 miesiące

Podczas działań związanych w świętem zmarłych w ubiegły piątek policjanci pyrzyckiej drogówki zatrzymali prawo jazdy 21-letniemu kierowcy Fiata, który w Mielęcinie w terenie zabudowanym przekroczył dozwoloną prędkość o 53 km/h.

Policjanci Zespołu Ruchu Drogowego pyrzyckiej komendy podczas pomiaru prędkości w miejscowości Mielęcin zatrzymali do kontroli drogowej samochód dostawczy marki Fiat, którego kierujący przekroczył prędkość w terenie zabudowanym o 53 km. 21 – letni mieszkaniec Gorzowa jechał byłą drogą K-3 z prędkością 103 km/h, ponadto w trakcie kontroli mężczyzna nie posiadał wymaganych dokumentów tj. dowodu rejestracyjnego i potwierdzenia zawarcia ubezpieczenia OC.

 W związku z przekroczeniem prędkości o 53 km/h kierującemu zatrzymano prawo jazdy. Za popełnione wykroczenia kierującego ukarano mandatem karnym w wysokości 600 złotych i nałożono 10 punktów karnych.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj