Barometr Polskich Miast

Celem projektu Barometr Miast jest dostarczanie władzom samorządowym rzetelnych danych na temat potrzeb i stopnia zadowolenia mieszkańców z komfortu życia w swoich miastach.
We współpracy z przedstawicielami samorządów, opracowana została ankieta, uwzględniająca szereg aspektów, które wpływają na komfort życia w mieście. Każde miasto biorące udział w badaniu, posiada swój indywidualny link do ankiety, który w postaci banera zamieszcza na swojej stronie internetowej. W odstępach kwartalnych, Urząd Miasta otrzymuje wyniki badania z populacji swoich mieszkańców wraz z porównaniem do wartości średnich obliczonych dla całej populacji respondentów z wszystkich miast.

Udział w badaniu jest całkowicie bezpłatny. W chwili obecnej w projekcie bierze udział 29 miast, m.in. Kluczbork, Mława, Kętrzyn, Żory, Pyrzyce, Łomża, Łapy, Ostrowiec Świętokrzyski, Góra Kalwaria, Kołobrzeg, Murowana Goślina, Ząbki, Przemyśl, Pabianice, Skierniewice, Giżycko, Kostrzyn.

Autor: SD
Źródło: Barometr Polskich Miast

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj