Akcja policyjna „ZNICZ 2014”

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w okresie Święta Zmarłych tj. od dnia 31.10.2014r. do dnia 03.11.2014r. w rejonie cmentarza komunalnego w Pyrzycach ulegnie zmianie istniejąca organizacja ruchu.

W dniu tym ul. Cmentarna będzie ulicą jednokierunkową z nakazanym kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kościuszki. Natomiast ulica Cmentarna zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów od strony ulicy Kościuszki. O wszelkich zmianach informowały będą odpowiednie znaki drogowe. Dodatkowo w dniu 1 Listopada ruchem kierować będą policjanci.

Zmiany te wprowadzone zostaną w związku ze spodziewanym znacznym zwiększeniem natężenia ruchu w rejonie cmentarzy. Nowa organizacja ruchu ma poprawić drożność jak i zapewnić większe bezpieczeństwo pieszym.

Informujemy również, że w rejonie cmentarzy wyznaczone zostaną parkingi, na których należy pozostawić pojazdy .

Ponadto apelujemy do wszystkich zmotoryzowanych, którzy cmentarze mają blisko aby w dniu 1 Listopada nie korzystali z pojazdów i na groby udawali się pieszo. Stosowanie się do naszych zaleceń i informacji zmniejszy znacznie ruch w rejonie samych cmentarzy a tym samym ułatwi mieszkańcom dojście do grobów. Wszelkie zmiany mają na celu poprawę bezpieczeństwa nas wszystkich.

Jeszcze raz prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj