Akcja policyjna „znicz 2013”

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach informuje, że w okresie Święta Zmarłych tj. od dnia 31.10.2013r. do dnia 04.11.2013r. w rejonie cmentarza komunalnego w Pyrzycach ulegnie zmianie istniejąca organizacja ruchu.

W dniu tym ul. Cmentarna będzie ulicą jednokierunkową z nakazanym kierunkiem jazdy od ul. Mickiewicza w kierunku ul. Kościuszki. Natomiast ulica Cmentarna zostanie zamknięta dla ruchu pojazdów od strony ulicy Kościuszki. O wszelkich zmianach informowały będą odpowiednie znaki drogowe. Dodatkowo w dniu 1 Listopada ruchem kierować będą policjanci.Zmiany wprowadzone zostaną w związku ze spodziewanym zwiększeniem natężenia ruchu w rejonie cmentarzy. Celem zmiany organizacji ruchu jest usprawnienie komunikacji w obrębie cmentarza, a przede wszystkim zapewnienie bezpieczeństwa pieszym. Informujemy również, że w rejonie cmentarzy wyznaczone zostaną parkingi.

Ponadto apelujemy do wszystkich zmotoryzowanych, którzy cmentarze mają blisko aby w dniu 1 Listopada nie korzystali z pojazdów, a na groby udawali się pieszo. Stosowanie się do naszych zaleceń i informacji zmniejszy znacznie ruch w rejonie samych cmentarzy a tym samym ułatwi mieszkańcom dojście do grobów.

Jeszcze raz prosimy wszystkich zmotoryzowanych i pieszych uczestników ruchu drogowego o rozwagę i przestrzeganie przepisów drogowych, dla bezpieczeństwa własnego oraz innych.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj