… bo impreza skończyła się za wcześnie

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Do 10 lat pozbawienia wolności grozi dwóm młodym mieszkańcom Wierzbna w wieku 20 i 21 lat, którzy w sobotnią noc włamali się do miejscowej remizy strażackiej, w której kilka godzin wcześniej byli na zabawie.

Impreza zorganizowana przez strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej skończyła się po godzinie pierwszej w nocy. Dla rozbawionych młodych mężczyzn było zbyt wcześnie na koniec zabawy. Mieli ochotę dalej bawić się i pić alkohol, niestety musieli razem z innymi opuścić remizę. Chodzili po terenie miejscowości nie wiedząc co ze sobą zrobić. W końcu doszli do wniosku, że przecież w remizie została jeszcze alkohol ! Jeden z nich wybił szybę w jednym z okien i wszedł do środka, skąd zabrał kanister z benzyną i litr wódki.

Wykonujący na miejscu włamania czynności policjanci z Pyrzyc ustalili personalia sprawców. Jednego z nich zatrzymali na terenie miejscowości. Drugi, dwie godziny później został zatrzymany gdy schodził z boiska po skończonym meczu piłki nożnej na terenie gminy Przelewice.

Obaj sprawcy usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem za grozi im nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj