145 do 0 dla kierowców

Komenda Powiatowa Policji w Pyrzycach
Coraz częściej podobnymi wynikami kończą się organizowane przez policjantów tak zwane trzeźwe poranki. Wczorajsze działania znowu pokazały, że świadomość kierujących rośnie.

Od wczesnych godzin porannych w dniu 13 marca policjanci Zespołu Ruchu Drogowego pyrzyckiej Komendy Policji w kilku miejscach na drogach powiatu badali stan trzeźwości kierujących. Łącznie przebadano 145 kierujących. Żadne z badań nie wykazało obecności alkoholu w organizmie badanego kierowcy. Taki stan rzeczy może nas wszystkich tylko cieszyć. Oznacza to nic innego jak coraz większą świadomość i poczucie odpowiedzialności zmotoryzowanych mieszkańców powiatu pyrzyckiego.

Policjanci pomimo tego w dalszym ciągu prowadzić będą akcje przeciwko kierującym wsiadającym za kierownicę po wcześniejszym wypiciu alkoholu. Podobne do wczorajszych działania odbywać się będą nie tylko w godzinach porannych, ale o innych, różnych porach dnia i nocy. Do tego dochodzą też badania trzeźwości przy kontrolach drogowych związanych z popełnianymi wykroczeniami w trakcie codziennej służby patrolowej. Podejmowane przez Policję kroki mają spowodować wyeliminowanie z ruchu drogowego jak największą liczbę nietrzeźwych kierujących, i jak pokazują wyniki tych działań, odnoszą one oczekiwane efekty.

Autor: Policja Pyrzyce
Źródło: Komenda Policji w Pyrzycach

KomentarzeApteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj