Polskie karmy dla psów Presta Premium >50% mięsa

Polska firma PRESTA-PREMIUM wprowadza nowe smaki karm dla psów!Teraz każdy piesek uczulony na drób może wybrać wołowinę 60%mięsa,każdy szczeniak może wybrać smak z indykiem 65% lub wołowiną 64%mięsa,a dotychczasowi klienci zadowolą się udoskonaleniem składu karmy Klasycznej oraz karmy z indykiem z witaminami! Ponadto wprowadziliśmy karmę dla psów powyżej 7/8 roku życia:„Dziadek” z 50%mięsa z kurczaka i dodatkiem indyka.Skład karmy to przede wszystkim świeże mięso,zboża,warzywa,owoce oraz witaminy i minerały.Jakość Premium w dobrych cenach! Karmy są bardziej kaloryczne,a więc bardziej wydajne. Wszystko to w nowych workach w barwach Presta-Premium.Nasza firma obiecuje darmową dostawę od zamówienia pow.10kg.Karmę pakujemy w 1,5,10,15kg workach,a także w bardzo korzystnej cenie 2x15kg.

Zapraszamy do wejścia na naszą stronę www, gdzie prócz karm Presta-Premium oferujemy gryzaki naturalne suszone (o zapachach powodujących ślinę u naszych pupili) oraz inne przysmaki, dobre do codziennej zabawy, nauki, nagrody. Poza tym zachęcamy wszystkich stałych klientów do wysyłania do nas zdjęć swoich psów, aby mogły się później pochwalić bytnością w Internecie :)
Dla zainteresowanych na naszej stronie jest też historia naszego psa rasy Golden Retriever, który był pomysłodawcą stworzenia karm dla psów Presta-Premium :)

Gorąco polecamy www.presta-premium.pl i pozdrawiamy wszystkie sierściuchy i właścicieli !
Jesteśmy też na Alllegro: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=26487322

E-mail: prestabiuro@gmail.com
Telefon: 669769422
WWW: http://www.presta-premium.pl
Gg:
Data dodania: 2014-10-31 17:03:07
Wyswietleń: 0

Apteka dyżurna

Apteka ""

Dyżurna apteka


lista aptek »
Reklama

Drogi użytkowniku

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), informujemy że zmienieliśmy naszą Politykę Prywatności.

  Akceptuj